• (+420) 703 128 754

 #kristallsparkler

sparkler  2

Žijeme v 21. století, v době rychlého rozvoje technologií všeho druhu. Jsme obklopeni technickými vymoženostmi, o kterých se našim předkům mohlo jen zdát. Tento pokrok nám na jedné straně ulehčuje život a umožňuje také různé způsoby, jak se po práci zabavit a odreagovat.

Na druhé straně člověka neustále žene vpřed (pokrok nelze zastavit...). Tento neustálý tlak a rychlé změny se negativně promítají do života v různých podobách. Stres (nestíhám…musím to odevzdat včas… musím tam být za x minut a stojím v koloně…). Pocit osamění (nezvládám to, co ostatní…. Neberou mě…). Syndrom vyhoření…. To je malá ukázka odvrácené strany současného životního stylu.

Lidé proto hledají alespoň dočasný únik od této reality v přírodě, adrenalinových sportech, exotických dovolených, zážitkových pobytech a dalších podobných aktivitách. Alternativou je také cesta vlastního duchovního rozvoje, od světa materie k sobě samému.

Možností, jak řešit uvedené tlaky vyspělé civilizace, a přitom zůstat téměř v centru města a dění, je přístroj KRISTALL SPARKLER. Půldruhé hodiny, strávené v příjemném prostředí Relaxačního centra v Praze 7 dokáže člověka „pohladit na duši“ a vrátit mu třeba i ztracenou energii. To jsou zkušenosti a zážitky nejenom naše vlastní, ale také našich klientů, kteří již „sezení“ absolvovali.

KRISTALL SPARKLER byl jeho autorem, Janem Světlákem, navržen tak, aby vyrovnal zeslabení našich energetických těl, „zharmonizoval“ je, a tím vrátil člověka do rovnováhy. Toho, kdo v rovnováze je a přijde na „sezení“, dokáže „posunout“ k příjemným a zajímavým prožitkům. To můžeme potvrdit ze svých vlastních bohatých zkušeností s tímto přístrojem. Zkrátka: KRISTALL SPARKLER jednoduše dodá každému to, co právě potřebuje. K tomu používá čistě přírodní komponenty, jako jsou například krystaly, které kombinuje s prvky tzv. posvátné geometrie, pohybem, světly a zvukem. To vše jako celek tvoří naprosto unikátní přístroj, jediný svého druhu na světě.

Člověk, který chce nechat přístroj na sebe působit, nemusí nutně rozumět všem jeho funkcím, ani nemusí být zběhlý v meditacích nebo práci s energiemi. Je určen pro kohokoliv, kdo si chce doplnit, či dobít energii, správně a vědomě odpočinout, nabrat nové síly, zažít nevšední zážitky a příjemné pocity – viz video ZDE

Jsou dvě varianty působení, vitalita a světlo. Začíná se vždy vitalitou.

Průběh sezení:

Působení přístroje Kristall Sparkler je formou individuálního terapeutického sezení. To je rozděleno na 3 části:

  1. fáze - 30 minut.  

Nejprve se klient zklidňuje a frekvenčně nalaďuje na působení přístroje v příjemném a klidném prostředí. K tomu slouží relaxační hudba a speciální drink, ve formě informačně upravené vody, jež napomůže samotnému vyladění. Lepší výsledek je dosažen i tehdy, pokud klient využije tuto přípravnou dobu k srovnání si přání a cíle působení Kristall Sparkleru.

  1. fáze - 30 minut

Po vyladění je klient přiveden do speciálně upraveného prostoru, tzv. Metatronovy krychle, uvnitř níž se nalézá Kristall Sparkler. Klient se posadí do speciálního křesla a je mu vysvětlen další postup. Po celou dobu pouze sedí a relaxuje v křesle. Není důležité, zda bdí, medituje, či usne. Pouze je příhodnější, pokud nezaměstnává mysl racionálnějšími myšlenkami.

  1. fáze - cca 30 minut

Po skončení působení klient opět přejde na místo, kde se připravoval a kde v klidu vstřebá a nechává doznívat působení přístroje, a také se postupně opět vrací do normálního denního režimu. Po celou dobu působení je klient pod naším dohledem a sezení je ukončeno až po návratu do běžného denního režimu.

Sezení nedoporučujeme dětem, lidem pod vlivem psychoaktivních léků, těhotným ženám, epileptikům a lidem s kardiostimulátorem.

 

Termíny a rezervace

Ohlasy na Kristall Sparkler

Videa - Co je to Kristall Sparkler?... a další

  

Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím