• (+420) 703 128 754

Kristall Sparkler

Jak napovídá samotný název přístroje, jedná se o přístroj umožňující zcela novou metodu efektivní relaxace, a to na principu práce se světly (sparkle = angl. „jiskřit“), krystaly a speciálně vypočítanou geometrií odrazů světel. Sparkler však nepracuje jen se světly, ale i se speciálně vybranými zvukovými frekvencemi – hudbou.

Na metodu přišel a přístroj vynalezl Jan Světlák po dlouholeté práci v oblasti osobního rozvoje, relaxace a mentálního poradenství a terapií.

Práce se světlem však není nic nového. Internetový magazín psychiatrictimes.com například uvádí, že se světlem za účelem dosažení lepšího mentálního stavu či přímo celkového duševního zdraví se zabývali již ve Starověkém Římě a Řecku, kde kombinovali odrazy či otvory ve střechách chrámů spolu s principy tzv. posvátné geometrie, jejímiž účinky na zdraví jak psychické, tak fyzické se zabývá i věda současná. Příkladem takové práce se světlem a posvátnou geometrií je ku příkladu slovutný římský Pantheon.

Technologie starověkých národů však umožňovaly pracovat pouze jen s omezenými zdroji světla. Teprve až v 21. století přicházíme s technologiemi, které nám umožňují světlo pracovat přesně podle námi určených parametrů a jen díky tomu můžeme v kombinaci s mentální prací pomáhat sami sobě k lepšímu mentálnímu, duševnímu a následně díky tomu i tělesnému zdraví. Práce se světly se dále začíná využívat i v předních psychiatrických institucích, o čemž se lze dočíst i ve vědecké literatuře.

Jak metoda vlastně probíhá? Pokud Vás to zajímá, rádi Vás přivítáme v našem relaxačním centru a vše vám vysvětlíme a ukážeme.

Top
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím